Rozwiązania IT
Dla małych firm

O nas

Od czasów pierwszego ZX Spectrum komputery to nasza pasja. Przez lata postęp technologiczny zmieniał oblicze informatyki, uprzemysławiał się, a w nas - ta młodzieńcza pasja pozostała do dziś. Być może dlatego jesteśmy jedną z firm, gdzie nie usłyszysz "nie da się", tylko "coś wymyślimy".

Firma

company Firma Hulisz.Net jest młodą firmą informatyczną, zajmującą się szeroko pojętą bieżącą obsługą IT w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Projektujemy i wykonujemy sieci firmowe, zaczynając zawsze od analizy założeń i potrzeb klienta dostosowując infrastrukturę i wykorzystane technologie.

Serwery plików, WWW, bazodanowe, zabezpieczone infrastruktury księgowe, sieci VPN do pracy zdalnej czy też proste sieci lokalne – wybór zależy od Ciebie.

Nasi pracownicy zajmują się też bieżącą obsługą użytkowników oraz wsparciem technicznym, by nasi klienci i ich pracownicy zajmowali się swoimi zadaniami bez zmartwień o sprzęt i materiały eksploatacyjne.

Obsługujemy wiele firm z różnych branż, rozumiejąc różną specyfikę i odmienne potrzeby każdej z nich. Nasz Zespół Szybkiego Reagowania nie raz ratował sytuacje kryzysowe, czy likwidował awarie. Dzięki sprawności i pomysłowości Działu Planowania projektowane przez nas rozwiązania są użyteczne, rozszerzalne i niezawodne.