Rozwiązania IT
Dla małych firm

O nas

Od czasów pierwszego ZX Spectrum komputery to nasza pasja. Przez lata postęp technologiczny zmieniał oblicze informatyki, uprzemysławiał się, a w nas - ta młodzieńcza pasja pozostała do dziś. Być może dlatego jesteśmy jedną z firm, gdzie nie usłyszysz "nie da się", tylko "coś wymyślimy".

Ludzie

photo

Bartek

send e-mail Szef/Administrator

Założyciel i szef Hulisz.Net. Znakomity administrator, pracujący w przeszłości dla największych firm działających na terenie Polski. Pasjonat komputerów od lat 90-tych. Specjalizuje się w serwerach Windows 2003/2008 oraz Linux. Jest kreatywny w wymyślaniu nieszablonowych rozwiązań. To dzięki niemu mogą być Państwo pewni, że wszystkie problemy w Waszej firmie znikną.

photo

Rysiek

send e-mail Administrator

Główny serwisant sprzętu i administrator stacji roboczych. Pasjonat fotografii i grafiki komputerowej. Naczelny projektant stron internetowych w naszej firmie. Artystyczna dusza i źródło naszego optymizmu. Specjalista od wykonywania sieci komputerowych i konfiguracji routerów. Dodatkowo zajmuje się zakupami sprzętu dla naszych klientów.

photo

Ola

send e-mail Prawnik

Radca prawy i główny specjalista od prawa autorskiego oraz licencji na oprogramowanie. Wykonuje audyty legalności używanych programów, a także opłacalności zakupu nowych. Doradza w zakresie oprogramowania, szuka tańszych zamienników oraz pozwalających oszczędzić pieniądze licencji zbiorowych. Dla niej określenia takie jak MOLP, SELECT, GPL czy Freeware, nie mają tajemnic.